Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

громадське обговорення

 • 17.07.2023

  ЗАПРОШУЄМО ОБГОВОРИТИ ПРОЄКТ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ СЛУЖБИ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

  Запрошуємо долучитися до публічного обговорення проєкту Антикорупційної програми Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Вінницькій області (далі - Служба відновлення).

 • 3.11.2017

  Зразки та форми

  про

 • 24.10.2017

  Реформування дорожньої галузі у Вінницькій області

  З 1 січня 2018 року набирає чинності розпорядження КМУ від 2 жовтня 2013 року №759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», яким передбачається передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади (ОДА).

 • 1.08.2017

  Інформація щодо відсутності ремонтних робіт на «об’їзній Гайсина» не відповідає дійсності

  З метою недопущення подальшого розповсюдження не правдивої інформації та уникнення дезінформації суспільства через засоби масової інформації заявляємо, що повідомлення та заяви окремих осіб щодо відсутності ремонтних робіт на дорозі, так званій «об’їзній Гайсина» повністю не відповідають дійсності, а лише спрямовані на підвищення соціальної напруги серед місцевих жителів.
  Так звана «об’їзна дорога» навколо міста Гайсин складається з декількох ділянок різних доріг. В напрямку з м. Вінниця до м. Умань по автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка», далі через с. Мар’янівка та автомобільну дорогу Р-33 «Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – (М-16)».
  Постановою КМУ №384 від 08.06.2016 прийнято рішення про проведення ремонтних робіт найбільшої частини «об’їзної Гайсина» автомобільної дороги Т-02-05 «Куна – Кунка», протяжністю 8,4 км. Згідно постанови держава фінансує 45 млн. грн., за умови співфінансування (не менше 10%) із місцевими радами, тому за рішенням Гайсинської райдержадміністрації було виділено 4,5 млн. грн. У 2016 році ремонтні роботи було розпочато та враховуючи не сприятливі погодні умови, які впливали на якість дорожнього покриття, в листопаді минулого року роботу було призупинено. Цього року, згідно постанови КМУ № 303 від 29.03.2017 – роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Т-02-05 «Куна – Кунка» продовжилися і повністю завершено влаштування вирівнюю чого шару асфальтобетону по всій протяжності дороги, що дає змогу розпочати наступний завершуючий етап робіт – це покриття верхнього шару щебенево-мастичного асфальтобетону.
  На сьогоднішній день продовжуються ремонтні роботи на іншій частині «об’їзної Гайсина» - автомобільній дорозі Р-33, що проходить через село Мар’янівка. Минулого року роботи на цій ділянці дороги також, було розпочато, що дало змогу ліквідувати 1583м2 ямковості та виконати 6 457 м2 вирівнювання профелю на суму 2,2 млн.грн. Цього року роботи продовжено за рахунок коштів виділених Укравтодором на експлуатаційне утримання. Передбачається укладення шару асфальтобетону середньою висотою 5 см, а також буде влаштовано бордюри та тротуар на дорозі протяжність 1,2 км.
  Крім того, передбачаються ремонтні роботи на ділянці дороги по селу Куна, яка складає 1,8 км, де буде влаштовано асфальтобетонне покриття.

 • 10.04.2017

  Дорожники Вінниччини вийшли на суботник

  Наприкінці минулого тижня працівники Служби автодоріг у Вінницькій області, ДП «Вінницький облавтодор» та всіх районних філій, вийшли на суботник, під час якого виконувалися роботи з приведення до належного санітарного стану територій у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування та на прилеглих територіях біля власних адміністративних будівель. Працювали всі на славу і з особливим передсвятковим настроєм.Крім традиційного збору сміття дорожники фарбували огородження та бильця мостів, впорядковували газони та квітники. Облагородили територію і біля приміщення Служби автомобільних доріг - побілили дерева, обрізали гілки й висадили квіти.

 • 4.04.2017

  Звернення громадян не залишаються без уваги

  Громада с. Жежелів, Козятинського району, надіслала до Служби автомобільних доріг лист, з проханням облаштувати зупинку та влаштувати узбіччя на автодорозі М-21 «Житомир – Могилів-Подільський», що проходить через село.

 • 17.03.2017

  Виїзна нарада керівників дорожніх організацій області відбулась у м. Бар

  Ігор Явдощак, заступник начальника Служби автомобільних доріг області та Ігор Шаповал, директор ДП «Вінницький облавтодор» провели виробничу нараду із керівниками районних підрозділів. На порядку денному постало багато питань, що потребують вирішення. Головними до розгляду стали: стан автомобільних доріг області та недостача кадрів середньої ланки. Тому, місце проведення було обране не випадково. Проходила нарада у Барському коледжі транспорту та будівництва, де навчають майбутніх дорожників. Директор коледжу, Йосип Кібітлевський, радо прийняв дорожній колектив та провів екскурсію навчальним закладом, розповідаючи про здобутки і досягнення коледжу. Багато хто з керівників районних філій навчались у коледжі. Рідні кабінети залишились таким ж рідними, але зазнали значних змін. При вході до коледжу стоїть дві електричних заправки, одна з них розроблена студентами та викладачами коледжу. Пам’ятник «Запорожцю», Вказівник-Велетень, електронне табло, автомобіль на стінах коледжу – все це вражає з першого погляду. В холі макети агрегатів сучасних автомобілів, шахи та шашки виготовлені колективом коледжу, постійно діючі виставки технічної творчості. Навчальні майстерні, студентська СТО, автомобілі в аудиторіях, сучасна бібліотека, тренажерні та спортивні зали – все у вільному доступі для студентів закладу.

 • 20.01.2017

  Дорожник має володіти не лише практичними навичками, а бути перш за все людиною

  Керівництво Служби доріг та ДП «Вінницький облавтодор» відвідали Барський коледж транспорту та будівництва, де навчають майбутніх дорожників. Директор коледжу, Йосип Кібітлевський, провів екскурсію навчальним закладом, розповідаючи про здобутки і досягнення коледжу.